Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa

      Muzykoterapia Dogłębna - Komórkowa  jest nowatorską, bardzo skuteczną , ale co najważniejsze  całkowicie nieinwazyjną  metodą zwalczania nawet najcięższych chorób. Rekomendowana  od ponad 10 lat w Polsce przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako naturalna metoda wspomagania naszego organizmu dźwiękami kamertonów.   

KAMERTON JEST TO INSTRUMENT,  NARZĘDZIE MEDYCZNE WYKORZYSTYWANE W TECHNIKACH  MUZYKOTERAPII DOGŁĘBNEJ - KOMÓRKOWEJ.

     Spectrum działań kamertonów jest bardzo obszerne i obecnie z powodzeniem można nimi  leczyć około 250 schorzeń. Naukowcy ciągle jednak poszerzają listę chorób, które można leczyć falą dźwiękową.  

   Metoda Muzykoterapii Dogłębnej – Komórkowej (MDK)  powstała  na bazie fizyki i  badań nad siłą dźwięku  przeprowadzonych przez Barbarę Hero oraz Fabiena Mamana w  USA i Francji.   Zabieg muzykoterapii komórkowej wykonuje się z odległości 15 do 30 cm od pacjenta, czasami bliżej. Kamertony mają harmonizować organizm człowieka. Ich częstotliwości dobrane są na podstawie badań laboratoryjnych. 
     Autorem  Muzykoterapii Dogłębnej -  Komórkowej  jest  Pani dr. Barbara Romanowska, która opracowała kilka technik terapeutycznych opierając się na badaniach bardzo znanych i cenionych naukowców. 

    Badanie francuskiego naukowca Fabiena Mamana wykonane w 1981 roku na Uniwersytecie w Paryżu ukazuje komórkę nowotworową  HeLa, która z racji swej słabości ulega rozpadowi podczas poddaniu jej działaniu dźwięków skali C-dur. Pęka z powodu Nieumiejętności Dostrojenia się do odpowiednich częstotliwości, przy czym komórki zdrowe pozostają nienaruszone, a wręcz dodatkowo odżywione. 
 

       Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają swoje własne, określone częstotliwości zdrowia (balansu) i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Barbara Hero zmierzyła ile Hz powinny mieć zdrowe komórki określonych organów i minerałów. Brak harmonii, czyli dostrojenia oznacza chorobę. Podczas odnajdywania dokładnych czasów odbicia fali, dr Barbara Hero – amerykański matematyk, artysta, muzyk „przepuściła” fale dźwiękowe przez zdrowy organ i obliczyła te częstotliwości dokonując pomiaru podczas przebiegu każdej fali dźwiękowej.    Jej rewelacyjne odkrycie uznane zostało na świecie, a wyrównanie poziomu energii, tj. wibracji za pomocą właściwej częstotliwości w danym narządzie przynosi nieskończenie dobre wyniki u stosujących tego typu terapię.

 

Krew – D#321.9 Hz
Nadnercza - B 492.8 Hz
Nerki - Eb 319.88 Hz
Wątroba - Eb 317.83 Hz
Pęcherz moczowy - F 352 Hz
Jelita - C# 281 Hz
Płuca – A 220 Hz
Okrężnica - F 176 Hz
Pęcherz żółciowy - E 164.3 Hz
Trzustka - C# 117.3 Hz
Żołądek – A 110 Hz
Mózg - Eb 315.8 Hz
Komórki tłuszczowe - C# 295.8 Hz
Mięśnie - E 324 Hz
Kości - Ab 418.3 Hz


     Zdrowa komórka ma zdolność dostrojenia się a dysharmonia jej nie szkodzi, chora, zmutowana np. komórka rakowa nie posiada tej zdolności i pod wpływem określonej sekwencji dźwięków po paru minutach pęka. Znając częstotliwość wibracji poszczególnych ośrodków energetycznych oraz narządów w ciele człowieka, oznaczonych przez Barbarę Hero, możemy z matematyczną precyzją nastrajać człowieka zgodnie z zasadami obowiązującymi w muzykologii. Przywrócenie właściwych narządom częstotliwości drgań automatycznie generuje zdrowienie ich na poziomie fizycznym, a ukierunkowanie przepływu energii życiowej w układzie energetycznym człowieka (likwidowanie zatorów i uzupełnianie deficytów w czakrach i meridianach) umożliwia całkowite wyzdrowienie w przypadku większości schorzeń ostrych
i przewlekłych.

#centrum muzyki i muzykoterapii canetis#terapia kamertonami#masaż dźwiękiem#misy tybetańskie#muzykoterapia#masaż mis tybetańskich#masaż wibracyjny#jasło#krosno#sanok#rzeszów#kamertony terapeutyczne#autyzm#asperger#zespół downa#relaks przy muzyce#

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now